Під час розгляду та затвердження порядку денного сесії Володимир-Волинської міської ради депутат Ярослав Жук звернувся до колег змінити порядковість розгляду питань, запропонувавши   проект рішення «Про створення тимчасової контрольної комісії Володимир-Волинської міської ради з питань контролю за ефективністю використання коштів в закладах освіти м. Володимира-Волинського», автором якого він є, розглянути у першій десятці. Мотивація депутата полягала у тому, що дане питання є надто важливим, оскільки на освіту щорічно виділяється більше 300 мільйонів гривень.

Ярослав Іванович заздалегідь спрогнозував, що його питання просто проігнорується депутатами.  Коментуючи атмосферу в залі та активність депутатів, Ярослав Іванович наголосив, що даний проект рішення виявився нікому не потрібний, оскільки на його думку,  депутати та влада міста не бажають, щоб їхню діяльність контролювали. Голова профільної депутатської комісії Світлана Федонюк, якій разом із комісією пропонувалося взяти на себе основну функцію,  взагалі відмовилася «повісити» на себе таку відповідальність. А ось депутат Олег Тимосевич все ж таки виявився не з полохливих, тому дав згоду очолити тимчасову контрольну комісію.

Проте, як наголосив Ярослав Жук,  це не влаштовувало міського голову Петра Саганюка та депутатів екс-президента Порошенка, котрі мало не в один голос скандували, що в освіті немає що перевіряти. На противагу сказаному Ярослав Іванович наголосив, якщо немає, що приховувати, то чому такий супротив.  Однак кістяк підконтрольного міському голові Петру Саганюку депутатського корпусу був непохитним і проект рішення  було «зарубано». Як зазначив  депутат  Ярослав Жук, менше десятка депутатів виявили стійку громадянську позицію та віддали свій голос за його проект.

Однак  Ярослав Жук вирішив не здаватися без бою. У нього є декілька копій ПКД по дошкільних закладах міста, вартість яких можна прирівняти до будівництва стадіонів та мало не котелень. Отже надіється, що за деякий час все ж таки рішення його буде підтримано. Як і те, що рано чи пізно влада зміниться.  Кардинально.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!