Неодноразово проблема цінової політики на госпрозрахунковому ринку піднімалася користувачами соціальних мереж. Вже кілька років підряд більшість володимирчан надають перевагу ринкам Луцька, Ковеля та Нововлолинська, тому що ціни на ринку Володимира-Волинського, як наголосив у виступі Максим Климюк, не витримують критики. Дивно чому міська влада практично самоусунулася від контролю законності націнок. Не хоче, не може, а чи просто на все закриває очі?

Саме така аргументація лягла в основу запиту до міського голови Петра Саганюка та його першого заступника Ярослава Матвійчука депутата міської ради Максима Климюка.

“Я неодноразово спілкувався із жителями міста, котрі скаржаться на те, що на ринку Володимира завищені ціни. Отож, доводиться жителям княжого міста скуплятися в Ковелі чи Нововолинську. Піднімав цю проблему перед підприємцями, які торгують на ринку. Вони не проти знизити ціни, проте аргументують, що висока орендна плата цього не дозволяє. Тому я наполягаю, щоб перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук розібрався з даною проблемою, вивчив обгрунтованість та законність розрахунку орендної плати, порівняти її з іншими містами, зокрема Луцьком, Ковелем, Нововолинськом та надав відповідь» – наголосив депутат.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!