У парку, що по вулиці Поліської Січі, у районі військового містечка вирізають дереава, щоб збудувати автостаянку та чотириповерхового будинку. Мешканці виступили проти, і збираються пікетувати у понеділок вранці таке свавілля. Про це на написала на своїй сторінці Людмила Дзивіцкевич. Її доповнила Вікторія Мартинюк.

“Прошу відгукнутись всіх, хто може допомогти юридично або іншим способом відстояти парк у моєму рідному місті Володимир-Волинський. Парк знаходиться у військовому містечку за церквою св. Юрія, в районі вулиці Поліської Січі ( військове містечко №2). Цей парк – безіменний, проте має чималу історію. В парку є чимало рідкісних та цінних дерев.

Сьогодні зранку невідомі люди вирізали 5 здорових гарних дерев! Коли обурені мешканці звернулись до них, вони показали папірець ніби з дозволом від Саганюка вирізати 25!!!!!!! дерев у парку!!! І вже ніби є план побудови там величезної стоянки для автомобілів та чотириповерхового будинку. Більше місця для побудови у Володимрі не знайшлось. Хоча за військовими частинами величезна територія є не забудована. Будуй скільки хочеш. Але ж ні, потрібно дерева столітні здорові вирізати!!!!
Що це за манія така вирізати дерева????
Цей парк чудове місце для прогулянок мам з дітками далі від дорог. Його варто просто облагородити, підстригти траву, порівняти доріжки і вийде чудовий скверик, який буде захищати від палючого сонця, дарувати свіже повітря!!!!
Тай взагалі, чому не запитали думку мешканців цього району??? Чому це все робиться тайком, у вихідний день зранку. Щоб ніхто не побачив???? Шановнй (а якщо дав таке розпорядження, то і не дуже шановний) мер міста!!!! Виправте свою помилку!!!! Врятуйте зелені насадження і чисте повітря, а значить і здоров’я багатьох діток, які прогулюються і зростають поруч з цим парком.
Хто може допомогти юридично або у розповсюдженні інформаціїї, допоможіть, будь-ласка!!!!!!!

Фотографії розміщую осіннього парку, пізніше оновлю фото. Фото оновила!!!! Перші фото парк сьогодні, зі зрізаними деревами, а останні залишила фото старі, які показують красу парку”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!