Урочисте засідання Верховної Ради дев’ятого скликання відбудеться у четвер, 29 серпня.  Повідомляє Український тиждень.

Перше урочисте засідання Верховної Ради дев’ятого скликання відбудеться у четвер, 29 серпня. Таке рішення було прийнято на першому засіданні підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України у п’ятницю, 9 серпня.

“Наша політична сила пропонує провести перше засідання Верховної Ради дев’ятого скликання 29 серпня для того, щоб не затягувати цей процес, для того, щоб парламент якомога швидше розпочав працювати і для того, щоб ми змогли показати, як ВР нового скликання ефективна у своїй діяльності”, – сказав голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков, який очолив цю групу.

З цього приводу виникла дискусія, оскільки представники інших політичних сил пропонували інші дати, зокрема 20 серпня, 3 вересня. Але рішення таки було ухвалене провести перше засідання 29 серпня.

Зауважимо, відповідно до вимог частини 2 статті 13 Регламенту Верховної Ради, до Підготовчої депутатської групи були делеговані представники від партій, котрі подолали п’ятивідсотковий бар’єр, а саме: “Слуга народу” – 17; “Опозиційна платформа – За життя” – 3; Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – 2; “Європейська солідарність” – 2; “Голос” – 1.

Підготовчу групу Верховної Ради IX скликання очолив представник партії “Слуга народу” Дмитро Разумков, його перший заступник – представник тієї ж політсили Руслан Стефанчук, секретар – представник партії “Голос” Ярослав Железняк.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!