Учора, 8 серпня, до Володимир-Волинського відділення поліції звернувся мешканець міста, 1977 року народження про те, що на одній із вулиць обікрали будинок.

Як з’ясували правоохоронці, які прибули на місце події, заявником є родич господарів, який прийшов gjkbnb квіти. Самі ж постраждалі поїхали на відпочинок за кордон. Злодії проникли до будинку шляхом віджиму металопластикового вікна, і винесли ювелірні вироби на суму 25 тисяч гривень.

Працівники Володимир-Волинської поліції наголошують, не варто ділитися планами у соцмережах щодо відпочинку, особливо якщо йдеться про закордонні відпустки. Оскільки злодії можуть знаходитися у друзях під іншими ніками на ваших сторінках? у тому ж Фейсбуці. Вибираючи момент, коли вас немає вдома, проникають у помешкання і виносять майже все, навіть меблі.

Щоб запобігти злочину, правоохоронці радять не виставляти світлини з відпочинку у соцмережі, а робити це після повернення додому. Окрім того, якщо є можливість, звернутися до рідних або ж сусідів, щоб наглядали за будинком чи квартирою. Іноді зловмисники залишають речі, на які варто звернути увагу. Наприклад, сірника у дверях, листівку чи навіть газету. І якщо їх ніхто не забирає декілька днів, це для них є знаком, що у помешканні ніхто не проживає.

Також правоохоронці звертаються до власників дачних будиночків. Не залишайте там дороговартісні речі: велосипедb, насоси, вироби з кольорових металів та інше. Інколи злодії мають намір вкрасти городину або ж консервацію. Та коли бачать інші речі, не гребують ними і прихоплюють із собою. Вони радять дбайливо ставитись до власних речей, і тоді не потрібно буде звертатись за допомогою до поліції. Тільки спільними зусиллями можна досягнути зменшення кількості злочинів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!