Рік тому за ініціативи народного депутата Ігоря Гузя за кошти державної субвенції на умовах співфінансування з міською радою  розпочалися і очисні роботи русла річки Риловиця.

А уже у цьому продовжилися по благоустрою водойми. Зокрема, поклали бруківку. Планується провести освітлення, облаштувати дитячі майданчики, пляж і  встановити відеонагляд. Усе  за кошти платників податків. Не мало, ні багато – мільйон гривень.

Це все дуже добре, якщо врахувати те, що у місті немає місць для відпочинку. Мається на увазі літнього, хоча й зимового теж. Добре, що керівник “Гербор-Холдингу” Олег Борбелюк подбав про льодовий каток. Влада цим не переймається. Інколи стадіон розчистити немає кому. Отож, пляж на річці Луга теж збираються облаштовувати згідно проекту-переможцю, автором якого є Олена Жуйвода. Начальник управління ЖКГ Віктор Фіщук в одному з коментарів зазначив, що роботи розпочнуться восени. Залишилось менше місяця. Що ж, будемо чекати.

Тепер щодо Риловиці. Може я чогось не розумію, то будь ласка, поясніть ті, хто проектував і хто це все фінансує. Як можна вкладати бруківку і займатися облаштуванням інших об’єктів, коли річка знаходиться у такому стані (на фото видно). Не знаю, чи хтось полізе у воду, яка схожа на жижу. Навіть більше, Риловиця вже почала заростати. І що далі? Знову гнати техніку, щоб чистила русло?

Як на мене, це нагадує “закопування” людських грошей у землю і замилювання очей володимирчанам. І щоб не було так, що почати – почали, а закінчити не мали за що.

Жанна БІЛОЦЬКА

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!