Ні для кого не секрет, що багато містян одягається у секон-хенді. І не тому, що не можуть дозволити собі речі з магазину, а тому, що європейський, хоча й ношений одяг є якісним. А підприємливі покупці умудряються ще заробити на ньому, перепродаючи у соцмережах. Хоча й займають чергу ще звечора, напередодні оновлення товару, щоб схопити кращі речі.

Невід’ємною частиною секонду є його запах. Яким розчином обробляють одяг, – невідомо, але те, що запах є стійким, це правда. Та коли покупці дихають ним кілька хвилин, перебираючи і приміряючи одяг, продавці змушені вдихати ці “аромати” весь день. І не тільки їх.

Так, у магазині секон-хенду, що біля “Приватбанку”, на вулиці Ковельській у Володимир-Волинському, можна побачити ще й грибок на стелі. Окрім того, там така сирість, що стіни мокрі від неї.  Важко уявити, у якому стані розетки, у які страшно щось вмикати, бо біля них аж пливе. І якщо хтось скаже, що це конденсат, то це неправда. Від конденсату такого не буде. Люди, які проживають у будинку, розповідають, що колись прорвало трубу саме над магазином. Можна тільки уявити, у якому стані комунікації. Про пожежну  безпеку власник закладу, який би мав викликати спеціалістів, напевно не чув. До речі, на неї варто звернути увагу  працівникам Володимир-Волинської ДСНС. Увесь цей “букет” доповнює сморід. Ні не секондівських речей, а інший, яким змушені дихати люди.

І у таких жахливих умовах працюють продавці, дихаючи цими випарами. А також туди йдуть люди, нерідко з маленькими дітьми. До речі, оренда магазину, як вдалося дізнати від інсайдера, вимірюється  у десятки тисяч гривень за місяць. Невже за такі гроші не можна створити нормальні умови для роботи й перебування там людей? Чи це буде робитися, коли “смажений півень” в одне місце клюне?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!