Зважаючи на ряд крадіжок приватного майна, що останнім часом мали місце на теренах міста Володимира-Волинського та району, відділ поліції звертається до громадян з проханням бути уважними до власного майна; замикати вікна та двері, коли залишаєте помешкання; у випадку виявлення підозрілих та незнайомих предметів, відразу ж зателефонуйте до відділу поліції.
Нині більшість наших громадян зареєстровані у соціальних мережах, де діляться інформацією про особисте життя, плани та подорожі. Вона є практично знахідкою для нечесних на руку людей, які завдяки їй знають про заплановані подорожі за кордон або на території держави, та проникають в житло. Найбільш поширеним способом проникнути всередину житла, як свідчить інформація правоохоронців, – віджимання пластикових вікон та підбір ключа до вхідних дверей.
Отож, у випадку виникнення ситуації, яка у подальшому загрожуватиме вашому життю чи здоров’ї близьких людей, наберіть 102, де кожному абоненту нададуть кваліфіковану допомогу та порадять, як діяти у тій чи іншій нестандартній ситуації.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!