Ще нещодавно у парку Гагаріна була трава вище пояса. І поки люди не стали писати у соцмережах, ніхто нічого не робив. Коли ж її покосили, виникла інша проблема. Про неї написав мешканець міста Володимир МУЗИЧЕНКО. До речі, не рідко можна бачити “трапмліни”, які приносять із собою велогонщики на площу Героїв, поруч з Обеліском Слави. Це все говорить про те, що для молоді немає місць, облаштованих для цього виду спорту. А охочих ним займатися чимало. 

“Ось таку розвагу зробили собі підлітки у парку ім. Гагаріна. Нарили ям і горбів, та й стрибають розігнавшись з горки на велосипедах. Певне, не всі батьки знають про такі розваги. 

Копати ями на території колишнього кладовища не є ознакою великого розуму, і спілкування з одним із батьків цих “каскадерів” довело, що він чудово знає, що це за місце. Тим не менше, хамство татуся – чудовий аргумент для виправдання такої розваги сина і приклад для виховння…

І то нічого, що в темну пору доби там хтось може поламати руки-ноги… Ну, то ж чужі – не шкода.

Але ж діти стрибають з велосипедами і падають, не маючи жодного захисту їх голів… Бачив на власні очі… Невже батькам “до лампочки”? Ну, хіба ті голови пусті і струсу не буде…

Після розмови з дітьми і з деякими батьками ями частково засипали. Але лише частково. Невже не можна зробити для дітей місце належним чином обладнане і безпечне? Агов, батьки! Збийте дітям трампліни з дощок і вдягніть їм шоломи на голови! Це буде дешевше, ніж лікувати їх, не дай Боже, звісно.”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!