Майже півтора місяці тому у Володимирі-Волинському відкрилася «Майстерня пончиків», а її продукція вже стала популярною серед любителів солодких виробів з тіста. Скуштувати її приходять як діти, так і дорослі у невеличкий затишний  заклад, що на вулиці Ковельській.

Пончики поливаються джемом, смак якого відвідувач вибирає сам, а їх аж дванадцять. Також можна замовити напої: холодне мохіто, каву, чай, пепсі-колу, молочний коктейль, мілк-шейк, узвар… Окрім того, власник закладу дбає про те, як привабити покупців, і організовує різноманітні акції зі знижками.

Про те, як виникла ідея відкрити майстерню? А також, що нового і цікавого, а ще смачного чекати любителям солодких виробів? Про це та інше дізнавалась у власника «Майстерні пончиків» Володимира-Волинського Віталія НОВОСАДА.

  • Річ у тім, що будинок, у якому розташована майстерня, належить моїй сім’ї. Його частина знаходиться в оренді. Оскільки проживаємо у Луцьку, часто доводилось їздити вирішувати чимало питань пов’язаних з нею та займатися іншими поточними справами. Це заважало моїй роботі (я працював керівником фірми), – розповідає Віталій Нововосад. – Тому коли одне з приміщень, де був магазин, звільнилось, вирішив використати його у власних цілях. Хотілося зробити щось таке, чого немає у місті. Перегорнувши сторінки Інтернету, натрапив на «Майстерню пончиків». Мене це зацікавило, оскільки сам люблю готувати. Відправив відповідного листа, а отримавши відповідь з розрахунками, придбав франшизу й приступив до втілення задуманого. У цьому мене підтримала моя дружина, яка є викладачем ЛНТУ.

Окрім міні-пончиків, які готуються просто на очах відвідувачів, Віталій займається виготовленням власних смаколиків з різноманітною начинкою. Прокидається щодня о шостій ранку, замішує тісто і вже близько одинадцятої ранку пончики чекають на своїх клієнтів. Господар зізнається, до свята Спаса, вирішив  начинити  їх яблучним джемом і медом. А ось з якою начинкою частіше полюбляють купувати, відповідає, надають перевагу чорничній,  полуничній у та шоколадній. Також  у закладі готують віртуозні паніні. Серед клієнтів переважає молодь, однак і дорослі заходять придбати смачненьке. Найбільше покупців спостерігається з 11 до 15 години та під вечір. Загалом усі задоволені продукцією, та інколи трапляються й неприємні інциденти. Буває, люди самі не знають, чого хочуть, але претензії висувають.

-А чому ви на олії смажите? – якось запитала одна пані. – Дивно, а на чому маємо це робити? На воді? – говорить пан Віталій. – Або приходить інша клієнтка і починає дівчатам розповідати, що пончики не свіжі. Коли ж я цікавлюся, з чого вона взяла це, адже при ній смажаться, а мої щодня готуються, – відповідає, їх потрібно власнику показати. Почувши, що я і є власник, мовчки йде геть.

Для того аби володіти інформацією щодо уподобань клієнтів або зауважень до роботи закладу, «Майстерня пончиків» має сторінки у Фейсбуці та  Інстаграмі, де кожен може написати відгук та висловити побажання. Віталій розповідає, що особисто моніторить та відповідає на запитання відвідувачів.  Окрім того, там можна дізнатися про різноманітні акції, які проводить майстерня. Так, зокрема на День міста кожному, хто написав креативне побажання Володимиру-Волинському з нагоди свята, заклад дарував коробку пончиків. До Дня Незалежності теж готують сюрпризи. Для відвідувачів з національною символікою  – знижки.

-Загалом, у вересні планую подібні акції з до Всенародного дня батька, дня народження «Смайлика», Всесвітнього дня дошкілля та інші, – розповідає Віталій Новосад. – Окрім того, хочу залучати талановиту молодь для проведення тематичних вечорів. Не обов’язково у майстерні щось купувати, можна просто збиратися і гарно та з користю проводити дозвілля. Я зацікавлений у цьому, у першу чергу як батько, бо маю трьох дітей. Також планую організувати зустріч з цікавими людьми. Так, незабаром, у майстерню завітає гість, який займається бджолярством. Для усіх охочих розповідатиме про мед та відповідатиме на запитання. Про дату візиту повідомимо у соцмережах. Додам, що напередодні свята Спаса  власну продукцію він презентував для нашого закладу для дегустації. Спробувати її можна, замовивши пончики з медом.

Насамкінець цікавлюся у пана Віталія, чи не збирається розширювати асортимент і мережу. На що відповідає: поки вивчає ринок, потім дасться знати.

Жанна БІЛОЦЬКА

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!