День Незалежності у Володимирі-Волинському розпочався з проєкту “Жива галерея” ” Ukraine is”, який покликаний об’єднати митців нашого міста, котрі готові виразити власне бачення України на людському тілі. Захід ставить  за мету виразити індивідуальність України та українців,  показати , що мистецтво не має рамок і кордонів.

Біля культурно-мистецького центру місцеві художники демонстрували свої таланти, прикращаючи патріотичними боді-артом моделей. Своє тіло довірили митцям як діти такі  дорослі, серед яких – учасник АТО, котрий залюбки погодився на такий собі експеримент. Каже, що воював за незалежність і тому це свято для нього є особливим.

Мапу України розмальовували Ярина Лебедь, Наталія Бутенко та співзасновниця ГО “Креатив-студіо” Анастасія Азанова.

Організаторами заходу є ГО “Креатив студіо”, за підтримки культурно-мистецького центру та відділу у справах культури і туризму міськвиконкому. Ідея”Живої галереї” належить волонтеру Катерині Гребеник.

Як зазначила Анастасія Азанова, було б неправильно, щоб красу, створену майстрами просто змити після розпису. Тому продумали наступний етап, який передбачає продовження проєкту – фотографія моделей, над якими працюватиме Іван Дуда. Після чого будуть виготовлені листівки, які у подальшому реалізовуватимуться, а зібрані кошти підуть на благодійність. Якщо бути точнішим – на додатковий тираж книги про легендарну 51 ОМБр.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!