Нещодавно мешканець міста Володимир Музиченко опублікував на своїй сторінці у Фейсбук пост про розваги молоді у парку Гагаріна.  Йшлося про ями, що вирили діти, аби їздити на велосипедах, не подумавши про безпеку пішоходів.

З одного боку дітвора це зробила без злого умислу, адже усього лише мала на меті облаштувати місце для стрибків на велосипеді. З іншого – “трампліни”, через які стрибали, могли позначитись на чиємусь здоров’ї.

Проїжджаючи ввечері доріжкою у парку Слов’янському на велосипеді, помітила ось такі ями. Ні, вони не заважають ні пішоходам, ні велосипедистам, яких чимало катається ввечері. Це молодь вирішила облаштувати нове місце для екстремального виду спорту.

На площі Героїв  хлопці на двоколісних конях заскакували на Обеліск Слави. Ось такі у них розваги. Можна їх осуджувати, та з іншого боку – за що? За те, що  хочуть займатися цим видом спорту, а у місті немає облаштованих майданчиків?

У нас є великий і водночас зарослий бур’янами парк Слов’янський, на теренах якого, якщо є бажання, можна знайти місце для велотрамплінів, які не потребують великої території й великих коштів. Як знайшли для “креативної галявини” та дитячих гойдалок. Або ж облаштувати його на території одній зі шкіл чи на стадіоні.

Дуже добре, що будуються нові спортивні та дитячі майданчики, однак, як бачимо, діти потребують не тільки їх. Бо не усі захоплюються грою у м’яча чи бігом.

Беручи до уваги вище написане, велоспорт набирає обертів. Тож краще, щоб молодь захоплювалась ним, ніж шукали пригод на свою голову.

Жанна БІЛОЦЬКА

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!