Цьогоріч календар подарував школярам ще один додатковий день канікул, тому свято першого дзвінка припало на 2 вересня.  Для учнів, учителів та батьків – це особливе свято. З музикою, подарунками,  вітальними  словами, яскравими враженнями та позитивними емоціями. Саме таким воно відбулося у Володимир-Волинській ЗОШ №1.

Відкриття урочистої лінійки супроводжував Гімн України. Вшановано  хвилиною мовчання випускників школи, котрі загинули на Сході від рук агресора. Учні виконували танцювальне попурі, демонстрували  козацький виступ, лунали пісні, вірші,   після чого до слова запрошувалися директор навчального закладу Людмила Самусєва, представник народного депутата України Ігоря Гузя та голова міста.

Як зазначила у своєму виступі керівниця школи Людмила Віталіївна, цей день закарбується в пам’яті усіх не лише погожою осінньою дниною,новими друзями, першим уроком, а й прекрасним подарунком – спортивним майданчиком, спорудженого завдяки  спільним зусиллям народного депутата Ігоря Гузя та міської влади. Тому після урочистого його відкриття, спортсмени школи вирішили відразу ж покопати на ньому м’яча.

Від імені міської ради вручено сертифікат на іменну стипендію учням навчального закладу  Оксані Зубко – учениці 9-го класу та  Ані Сидорук – учениці 10-го класу.

Після традиційного першого дзвінка, який  продзвенів в маленьких ручках  першокласниці Яни Климюк та проходження  найменшеньких школяриків до класу під українськими рушниками,  урочиста лінійка завершилася.

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!