Президент України Володимир Зеленський доручив уряду та Верховній Раді ухвалити закони про легалізацію грального бізнесу до 1 грудня 2019 року.

Про це Зеленський повідомив під час зустрічі з Кабінетом міністрів України, керівництвом Верховної Ради та силових органів.

Так, законопроєкти про легалізацію видобутку бурштину та грального бізнесу мають розробити до 1 жовтня 2019 року. Відповідальними за це Зеленський призначив прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та міністершу фінансів України Оксану Маркарову.

Окрім цього, Зеленський доручив здійснити повний аудит державних реєстрів, спростити умови підключення бізнесу та громадян до мереж.

Закон про внутрішньо водний транспорт Зеленський зобов’язав до 1 листопада 2019 року, а до 1 грудня 2019 року — ухвалити закон про Службу фінансових розслідувань, яка має замінити податкову міліцію.

Земельна реформа буде реалізована у середині наступного року, а закон про обіг с/г земель та скасування мораторію мають подати в Раду до 1 жовтня. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук та Президент України Володимир Зеленський на зустрічі із правохоронцями.

«Лібералізація ринку землі. Але при цьому ми наголошуємо, що змоделюємо так, щоб ніхто не втратив землю, щоб люди стали багатші в наслідок цієї реформи, а не навпаки… Щоб не було рейдерства… Вона буде запроваджена тоді, коли м ми будемо до цього готові, а плануємо ми це зробити. У середині наступного року», — заявив Гончарук.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!