Питання облаштування Риловиці видання вже порушувало. Зокрема йшлося про русло річки, яке розчищали минулого року, а нинішнього воно знову заросло. Як ніби й не чистилось. І хоча думки читачів різнились, однак факт залишається фактом.

Кілька днів тому виявилось, що це не єдина проблема, пов’язана з водоймою. Активіст Тарас Сватко виклав на своїй сторінці у Фейсбук допис, у якому розповідає про забруднення річки нечистотатами.

“В той час як проводиться очищення річки Риловиця та облаштування рекреаційної зони, ніхто не звертає уваги на проблему скидів нечистот в цю річку. Ну, майже ніхто.
Цю проблему підняв Владимир Борщевский, котрий звернувся до мене за допомогою.
Суть полягає в тому, що жителі прибережної зони вивели свою каналізацію прямо в річку. На фото нижче видно одну із таких труб по яким, за словами пана Володимира, постійно витікають нечистоти.
Направивши звернення до Володимир-Волинської міської ради та Державна екологічна інспекція України Володимир отримав відповідь від екологів про те, що вони тут безсилі і вся відповідальність, за їхніми словами, лежить на органі місцевого самоврядування. Від міської ради Володимир взагалі не отримував відповіді.
Минуло вже три місяці, а постійна екологічна комісія, за словами Василь Сусік, навіть і не чула за це. То хто повинен вирішити це питання та притягнути бидло-жителів до відповідальності?”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!