На сторінці у Фейсбуці місцевого активіста Тараса Сватко  опубліковано публічну заяву про злочинні діяння працівників виконавчого комітету Володимир – Волинської міської ради, передбачені ст. 366 КК України “Службове підроблення”.
Як зазначає у своєму дописі Тарас Сватко, «більшість володимирчан знають, про те, що в нашій міській раді сидять дуже умілі махінатори і казнокради. Правда, далеко не кожен може ці слова підтвердити доказами. В цьому пості ви маєте унікальну можливість ознайомитись з доказовою базою, щодо неодноразового вчинення злочинного діяння передбаченого ст. 366 КК України “Службове підроблення”, а також регулярного порушення ЗУ “Про публічні закупівлі”.
Після ознайомлення з рядом договорів, отримання відповідей на свої запити та звернення на ім’я міського голови Петра Саганюка, пан Тарас надіслав до Володимир-Волинського відділу поліції заяву про злочин, у якій йдеться про те, що “група осіб у складі Фіщука В.С. та Мамалиги С.О. вчинили кримінально-каране діяння передбачене ст. 366 КК України, чим призвели до службового підроблення ряду документів та процедур. Крім того, зазначений злочин містить ознаки повторності, що є обтяжуючою обставиною при визначенні ступеня тяжкості”.
Завантажуючи укладені за останній місяць договори на ремонт вулиці (підрядник КП «Полігон», керівник О.Козичко) та теплових вводів до житлових будинків по вулиці Кн.Василька (підрядник КП «Володимир-Волинське теплоенерго», керівник С.Коба ), Тарас Сватко звернув увагу на те, що підпис уповноваженої особи Фіщука В.С. (начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва) суттєво відрізняється від того, який проставлено на надісланих, як він наголошує, відписках. На договорах замість підпису Фіщука проставлено підпис його заступника С. Мамалиги. Крім того, Тарас Сватко виявив підробку підпису Фіщука у той час, коли він перебував у відпустці.
Чи зреагують правоохоронці на цей інцидент, зважаючи на те, що суми за цими договорами немалі. Тільки на виконання робіт по монтажу теплових вводів до двох житлових будинків у міському бюджеті передбачено майже 189 тисяч гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!