Соціальне таксі для перевезень людей з обмеженими можливостями отримала Зимнівська обєднана територіальна громада.

Міністерство соціальної політики виділило автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю громаді. Потреба у ньому виникла давно і є актуальною, оскільки на території громади проживає 348 таких людей, з яких 52  мають порушення опорно-рухового апарату. Транспортний засіб дасть можливість запровадити новий механізм послуг, таких як поліпшення життєдіяльності ОТГ, забезпечить суспільну інтеграцію людей з обмеженими можливостями.

Заступник голови облради Світлана Мишковець, у своєму виступі зазначила, що завдяки команді Зимнівської ОТГ, на чолі з її головою Вячеславом Католиком, яка переглядає та вивчає різноманітні проєкти і програми, громада могла досягти такого результату. Адже  подбали про те, щоб люди виїжджали на автомобілі і брали активну участь у громадсько-суспільному житті.

Вячеслав Католик розповів, що давно хотів, аби люди з інвалідністю, котрі проживають на території громади мали можливість виїжджати з дому і не відчувати себе відрваними від світу.  Також він додав, що  розпочалася децентралізація, в розвиток ОТГ було вкладено понад 50 мільйонів гривень.

– Сьогодні триває соціальна реформа,  ми маємо новий терцентр, інклюзивно-ресурсний центр. Це все робимо для того, аби люди з обмеженими можливостями могли відчувати себе повноцінними громадянами, – говорить він. – Завдяки обласній адміністрації і Міністерству соціальної політики ми отримали соціальне таксі, яке дозволить  нашим жителям бути на одному рівні і отримувати рівні можливості. Таксі буде працювати і надавати послуги, а нам усім потрібно цінувати те, що маємо. Ми, у свою чергу, будемо продовжувати й надалі робити все можливе задля розвитку громади.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!