Про те, що у Володимирі-Волинському розташовувався 170-й орденоносний танковий полк, говорить хіба що пам’ятник – танк на постаменті, до якого щороку у другу неділю вересня віддати шану навідуються ті, хто своє життя пов’язав зі службою у танкових військах.
Щороку організацію свята – День танкіста – організовує депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз, минуле якого пов’язане з танковими військами, який разом із запрошеними покладає квіти до пам’ятника, після чого у дружній та невимушеній обстановці ветерани служби діляться спогадами, дискутують на різноманітні життєві теми. Прикро, що з кожним роком ряди ветеранів рідіють: підірване здоров’я та похилий вік не дозволяє зустріти усім разом це свято у дружньому колі.
У кожного бойова біографія вартує книги, у кожного своя доля та біль від того, що вже немає поряд бойових товаришів. А дехто з них вже й встиг похоронити дітей. Тому коли пригадували свою службу в танкових військах, бойові операції на очах Антона Поліщука, Володимира Максімца та Олександра Авраменка бриніли сльози.
Та жоден з ветеранів не втрачає бойового духу та намагається передати свої спогади про воєнні роки прийдешнім поколінням.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!