Минулого тижня робоча група пройшлася берегами річки Риловиці від вулиці Привокзальної до Луцької і знайшла кілька самовільних скидів нечистот. Повідомляє Буг.

Деякі будинки поблизу річки досі не мають каналізації, їхні мешканці незаконно скидають стічні води у річку. Про те, що в річку зливають нечистоти, розповіли раніше в соцмережі активісти, виклавши фотодокази.

Як повідомили в міському управлінні ЖКГ та будівництва, перевірку здійснювали працівники управління спільно з відділенням муніципальної варти та КП «УЖК».

Обстеження прибережної смуги річки Риловиця проводилось 5-го вересня, в ході якого було виявлено 4 труби, які були виведені в річку.

Під час перевірки виявилося, що 2 з труб призначені для виведення дощової води. Призначення решти труб та приналежність до конкретних будинків виявити не вдалося. Тому ці труби були запінені. Як розповідають учасники робочої групи, подібні обстеження ще будуть проводитися.

 P.S. Та чи матимуть такі перевірки результат, коли відсутня централізована каналізація? Хоча якби покарали виннмих добрячим штрафом, може б замість зливання нечистот у воду, викликали асенізаторну машину. А так…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!