Під час наради очільник міста наголосив на необхідності звернення до Міністерства оборони щодо земель танкового полку, які місто у перспективі може передати під ділянки учасникам бойових дій на Сході. Повідомляє сайт міськради.

Із метою створення сприятливих умов для розвитку кадрового потенціалу, здійснення морального та матеріального заохочення працівників Петро Саганюк акцентував на необхідності виділення додаткових коштів до зарплат молодим спеціалістам, особливо працівникам медустанов. Це важливо для того, аби молоді люди могли і хотіли працювати за фахом, не виїжджаючи у інші міста чи за кордон.

Під час оперативної наради у міській раді начальник управління соціального захисту населення Олександр Смикалюк нагадав, що з 1-го жовтня стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Значна увага на нараді була приділена питанню підготовки об’єктів освіти та медицини до зими. Директор КП “Володимир-Волинськтеплокомуненерго” Сергій Коба поінформував, що теплове міське господарство готове на 98% до роботи в осінньо-зимовий період.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!