На День Незалежності біля культурно-мистецького центру відбулася  “Жива галерея” ” Ukraine is”. Захід  об’єднав митців міста, котрі готові виразити власне бачення України на людському тілі та поставили за мету виразити індивідуальність України та українців,  показати, що мистецтво не має рамок і кордонів.  Ідея його проведення належить ГО “Креатив студіо” та Катерині Гребеник. Іван Дуда фотографував  роботи майстрів, після чого виготовив патріотичні листівки, які міг замовити кожен охочий. Вартість комплекту листівок – 100 гривень. Виручені кошти ініціатори заходу вирішили спрямувати на додатковий тираж книги про легендарну 51 ОМБр  – “51/14 – історія нескорених”.

Так, сьогодні засновники ГО “Креатив студіо” Анастасія Азанова та  Олена Омелюх передали виручені кошти. П’ять примірників на зібрану суму будуть передані у шкільні біліотеки міста. Один комплект замовила володимирчанка Олена Сіроштан, він поїде у Кременчук. Жінка працює вчителем у школі і вважає, що такі листівки варто показувати діткам як приклад патріотичного виховання.

Анастасія Азанова зазначила, що залишилось три комплекти листівок, і є можливість замовити їх. Від себе додам, що той, хто замовить, отримає дві книги про 51 ОМБр. 

Жанна БІЛОЦЬКА

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!