18 грудня 2018 року було прийнято Закон України №2657-VІІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”, яким закріплено поняття булінгу (цькування) та встановлено адміністративну відповідальність за його вчинення. Підставою для прийняття Закону стала поширеність випадків булінгу серед школярів, адже в Україні у 2017 році 67% дітей стикалися з булінгом в тих чи інших проявах (були жертвою чи свідком).
В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівники Володимир-Волинського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області спільно з нашим партнером – інтегратором Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степаном Слащуком розпочинають проведення уроків стопбулінг в закладах освіти, і 5 вересня 2019 року провели перший відкритий тематичний урок серед учнів 8-А та 8-Б класів ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів м.Володимир-Волинський ім. Анатолія Кореневського.
Під час уроку діти активно обговорювали проблему булінгу, його види, визначали ситуації, за яких виникає таке явище, випадки, як його розпізнати, механізми захисту постраждалих осіб та можливість стати учасником флешмобу #разомпротибулінгу в мережі Instagram, який стартуватиме 16 вересня.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!