Станом на 16 вересня на Волині нараховується 6 виробників тепла, які не включені до реєстру жодного з постачальників природного газу.  Згідно з законодавством, АТ «Волиньгаз» не має права здійснювати доставку газу таким споживачам, повідомляє Конкурент, посилаючись на пресслужбу «Волиньгазу». Перелік виробників тепла: КП «Володимир-Волинськетеплоенерго», КП «Нововолинськтеплокомуненерго», ПЖКГ «Рожище», МНТУ ПВНЗ, Мостовик БК ОСН, ТзОВ «Ваш сервіс».

За коментарем з даного питання видання «Володимир Медіа» звернулося до директора КП «Володимир-Волинське теплоенерго» Сергія Коби.

Як зазначив у коментарі Сергій Анатолійович, це щорічна стандартна процедура  переукладання договорів на постачання газу із НАК «Нафтогаз», оскільки влітку, протягом ремонтного періоду підприємство припиняло постачання гарячої води побутовим споживачам.   Тобто, потреби у заборі газу не було.

-Буквально днями НАК «Нафтогаз» направила  копію договору, який ми заповнили та відправили адресату, – наголосив Сергій Коба. – Cподіваємося, згодом даний документ вступить в законну дію і найближчим часом місто отримає ліміти споживання природного газу. Проблем із подачею тепла споживачам в осінньо-зимовий період не буде.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!