Кількома тижнями раніше у місцевих виданнях з’явилася інформація про премію у 50 тисяч гривень, яку міський голова пообіцяв тому, хто зможе розв’язати проблему з воронами у парку Дверницького.

Володимирчанин, місцевий фотограф Віталій Харчук, який стверджує, що знає метод, завдяки якому вдалося викурити пернатих з території культурно-мистецького центру, зі своєю ідеєю звернувся до Петра Саганюка, який  дав розпорядження своєму заступнику Ярославу Матвійчуку розібратися у ситуації. Однак більше ніхто йому після цього не телефонував.

– Для чого обіцяти те, що не збираєшся виконувати, – обурються Віталій Харчук. – Мій спосіб розв’язання воронячої проблеми перевірений мною особисто. І не потрібно вбивати птахів та кронувати дерева.  Але чи то грошей шкода обіцяних, чи аби тільки зробити видимість, що дійсно турбує це питання? Чи вже все вирішено?

За коментарем «Володимирмедіа» звернулося до першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, котрий пояснив, що міська влада планує запросити фахівців з області, які б порадили, як краще все зробити. Він додає, що навесні хотіли покронувати гілляки біля доріжок, звернулися до спеціалістів, які займалися зрізанням дерев на кладовищі, але ті відмовили, тож планується зробити це, коли опаде листя. Окрім того, для кронування дерев у парку потрібні висотники, оскільки вишки, які є у комунальному господарстві Володимира-Волинського, не дістають до деяких місць. Щодо ідеї Віталія Харчука, Ярослав Матвійчук пояснив, що обіцяна премія міського голови виплачуватиметься за результат, тобто за те, якщо вдасться вигнати ворон з парку. Іде – добре, та має бути результат.

Але щоб досягти його, потрібна насамперед саме ідея. Чи не так? Та й чи отримає хтось обіцяні кошти, навіть якщо й вижене птахів з парку? Бо обіцянки нашої влади не варті ломаного гроша. У приклад можна поставити облаштування, чи вірніше  недооблаштування пляжу на Лузі, проєкт якого став переможцем у конкурсі громадських проєктів  участі, і не тільки його відкинули, хоч люди й проголосували за них. Дуже добре, якщо вдасться цивілізовано вирішити питання з воронами, які обгиджують доріжки і лавки, та переселити їх з центру. Скільки це коштуватиме – інша справа. Та поки кронування дерев у планах, очевидці розповідають, що якийсь чоловік з пневматики лякає ворон. Хтось, напевно, приступив до реалізації плану, спрацьовуючи на результат.  Та все ж може варто прислухатись до людей, які пропонують власні ідеї,  перевірені на практиці. Чи грошей шкода?

 

 

.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!