Нещодавно на сайті «Княжий Град»  була опублікована стаття  – «Гербор-Холдінг» – організатор схеми «бурштинової мафії»? – журналіст «1+1»,  у якій підприємство, яке очолює Олег Борбелюк, звинувачується у контрабанді бурштину у панельних меблях.

Видання, посилаючись на «12 канал», в ефірі якого журналіст каналу «1+1» Євген Плінський говорить про схеми, які, нібито, використовує підприємство для перевезення бурштину до Китаю. Якщо бути точнішим, йдеться, з його слів, про судові справи кількарічної давнини, у яких фігурує «Гербор Холдінг», і документи однієї з кримінальних справ йому показували правоохоронці.

У статті також згадується депутат Максим Клим’юк, якого видання називає «куратором» відділу постачання, транспорт якого, за словами «Княжого граду», ймовірно використовується  для перевезення цінного каменю.

Наскільки достовірною є дана інформація, читачі дізнаються згодом. А поки «Володимирмедіа» пропонує на огляд ось таку статтю, яка вийшла на сайті UA.NEWS. https://ua.news/ua/veduchogo-1-1-yevgena-plinskogo-zvynuvachuyut-u-vymaganni/?fbclid=IwAR3iqRNNdbZrWqofkzLRSZM1BPZ0gGZ9XhKrlPQiquAJCdJNGYPjRamLnj0

    «Найбільший в Україні інтернет-магазин подає в суд на журналіста телеканалу «1+1» Євгена Плінського. Ведучого програми «Секретні матеріали» звинувачують у вимаганні. Про розповіли у відділі комунікацій компанії, пише «Наш Київ».

«Навесні 2018 року Плінський безпідставно звинуватив нашу компанію в продажу контрабандної техніки і обмані покупця. Перед тим, як зняти сюжет і розмістити відео на каналі в YouТube, Євген Плінський зробив кілька спроб зв’язатися з нами і запропонувати платні послуги з дискредитації конкурентів – імпортерів побутової техніки та електроніки. Наша компанія дотримується вимог законодавства і підтримує будь-які ініціативи щодо боротьби з контрабандою. Ми відмовилися від продажу продукції бренду Apple, оскільки вона надходить до України “сірим” шляхом. Нам не завжди подобаються технології та методи роботи наших конкурентів, але ми ніколи не опускалися до того, щоб “замовляти” інших учасників ринку. Ми не фінансуємо інформаційні кампанії, спрямовані на дискредитацію конкурентів», – поділився один із співробітників”.

Отож виникає питання: чи можна довіряти журналісту, який пропонує платні послуги з дискредитації? Як бачимо, можна. Та поширювати фейки теж. І роблять це ті, кому вигідно обливати лайном на сайті, який є підконтрольним директору «Волиньтеплокомуненерго» Сергію Коби, а той, у свою чергу”, є підконтрольним міському голові. Не важко здогадатися, хто стоїть за усім цим.

До речі, видання «Княжий град» не вперше подає фейкову інформацію. Нагадаємо: 6 вересня надрукувало новину про вогнепальне поранення Сергія Юнака – «У Сергія Юнака – поранення із вогнепальної зброї?», не підтвердивши написане жодними доказами. Навіть більше, сам винуватець події категорично заперечив все. 15 серпня на сторінках підконтрольного Сергію Коби виданню з’явилася поширена інформація про володимирську птахофабрику – «Володимир-Волинській птахофабриці, якою володіють Добкіни, виявили сальмонеллу – ЗМІ». Що теж виявилося неправдою.

Зважаючи на вищевказане, напрошується питання: чи варто довіряти такому Інтернет-ресурсу, який задля рейтингу та обливання брудом неугодних владі людей, йде на такі кроки? Дивним чином під прес потрапляють ті, хто вказує на її недоліки та являється політичними конкурентами окремих представників влади.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!