Не хотілося загострювати уваги на тих, хто не виявив бажання підтримати онкохворих  та важкохворих дітей. Але, заважаючи на  важливість та соціальну значимість Програми, вважаємо за потрібне все ж таки оприлюднити їхні прізвища. Дивує інертність  депутатів, які під час зустрічі з авторами проекту  мало не били себе у груди, обіцяючи підтримку. Але на сесії за незрозумілих причин декільком обранцям громади або не вистачило духу, або політичної волі, чи  власні погляди не дозволили натиснути кнопку.

Не виявив бажання натиснути кнопку на моніторі депутатського планшету  депутат  Сергій Радкевич, котрий полюбляє   закидати владу та її чиновників запитами, які більше подібні на самопіар, ніж на розв’язання конкретних та важливих для міста проблем. А ось програма підтримки онкохворих  дітей  чомусь не зачепила підпримця  за живе.  Для Сергія Радкевича ближче вирішення питань, що стосуються його бізнесу, які він  відстоює  на сесіях, переконуючи депутатів у їх важливості для усієї громади. І коли не проходить шкурне питання на одній сесії,  вперто його просовує на наступній.

Не проголосував за програму депутат Ярослав Жук, хоча обома руками за підтримку онкохворих діток. У Ярослава Івановича свої принципи: ні кроку від букви закону. А проект рішення  виносився на сесію  без дотримання відповідних процедур. Це й вплинуло на його рішення під час голосування.

А ось депутат Сергій Коба  утримався. Дивна позиція.  Може під проектом рішення  стояли прізвища не тих депутатів, які входять в елітарний депутатський клуб?  Та й той мільйон з хвостиком ніщо перед тими сумами, які щорічно виділяються із міського бюджету для підтримки теплоенерго.

Вибори не за горами, тому шановні виборці Володимира-Волинського, пильно вчитуйтеся у прізвища майбутніх кандидатів, які вкотре обіцятимуть дбати про громаду та розповідатимуть про свої здобутки і  плани на благо міста та його жителів.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!