На сесії Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася у минулу п’ятницю, депутати прийняли звернення до урядовців, депутатів Верховної Ради від Волині щодо утворення районів, зокрема визначення міста Володимира-Волинського як адміністративного центру.

Дане звернення виносилося додатковим питанням до порядку денного, бо далі  часу на розкачку вже не було:  місто із тисячолітньою історією може втратити той статус, який набував віками.

Нещодавно Нововолинськ  надіслав аналогічне звернення. А ось Володимир загальмував.  Може статися так, що  через  політику нинішніх керманичі, Володимир-Волинський  із центру Волинсько-Галицького князівства може перетворитися у місто на задвірках.

Звернення прийнято і пішло адресатам. Надрукують його в газеті «Слово правди», щоб народ вкотре мав що обговорювати. Влада з себе  відповідальність зняла. І хоча у зверненні наведені неоспоримі  переваги надання Володимиру статусу адміністративного центру  укрупненого району,  заслуги у цьому нинішніх чиновників взагалі немає.

І коли щось на верху піде не так і перевагу віддадуть Нововолинську – ніхто за це відповідальності не понесе.

Місто замість розквіту практично доживає, старіє і вироджується.  Демографічна ситуація катастрофічна.  Тут, на противагу Нововолинську,  за останні роки не відкрилося жодного великого заводу чи фабрики, сюди не заходять відомі торгові марки.

Робочих місць для молоді з вищою  освітою та дипломами магістрів не може запропонувати навіть центр зайнятості. А те, що хтось звільнився, а на його місце взяли іншого робітника, не можна вважати додатковими робочими місцями.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!