Незабаром на базі Володимир-Волинського ТМО запрацює відділення гемодіалізу, а за рік-два на цукровому буде нова амбулаторія. Про це зайвив міський голова Петро Саганюк. Повідомляє сайт міськради.

”  Невдовзі завершаться роботи по гаражах ТМО. Будемо пробувати запустити відділення гемодіалізу. Завершуються роботи в художній школі, продовжуються в КМЦ, історичному музеї, триває утеплення 8-го садочка, ремонтні роботи у 2-му садочку. Виникла проблема по 1-му садочку, адже це приміщення колишньої швейної фабрики – зараз там з’явилася тріщина. На сесії проголосували за виділення коштів на проєктні роботи, тож будемо продовжувати ремонтувати. Також на пленарному засіданні виділено кошти для зміцнення будинку на вулиці Івана Франка. Завдання стоїть до грудня освоїти кошти”.

“Ще весною виділили 500 тисяч гривень для початку робіт, але існували певні проблемні моменти, бо приміщення було цукрового заводу, а земля – наша. На цій сесії землю “прив’язали” до приміщення, провели тендер. Думаю, ближчим часом роботи розпочнуться, в першу чергу з даху, і потихеньку, за рік-два, там буде хороша амбулаторія”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!