Із кожним роком популярність фестивалю «Український коровай-сузір’я» все більше зростає, тому він не обмежується суто автентичною самодіяльністю, а й тішить присутніх естрадною піснею. Цьогоріч його гостями стануть учасники відомого ансамблю української пісні «Гуляй Душа» із м. Київ. Географія їхньої концертної діяльності охоплює всю Україну. А 6 жовтня своїх шанувальників вони запрошують на “Український коровай-сузір’я”.

Із хореографічною програмою на фестивалі традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я» виступить народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «Полуничка» із міста Львів.

На українській та міжнародній сцені цей танцювальний ансамбль уже чверть століття. Із 2005 р. він носить звання «Народного художнього колективу». У 2013 році «Полуничка» стала володарем гран прі найпочеснішого дитячого фестивалю-конкурсу «Крок до зірок». Також була учасником флешмобу «Український гопак» – з найбільшою кількістю виконавців, який був зареєстрований у Книзі Рекордів Гіннеса. Активний учасник міжнародних фестивалів та конкурсів, на яких завжди посідає призові місця. Своєю майстерністю виконання, гарним настроєм та прекрасними емоціями із гостями осіннього дійства учасники ансамблю ділитимуться 6 жовтня 2019 року з головної сцени «Українського коровай-сузір’я».

 

.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!