Під час офіційного візиту до США Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україну не вдасться втягнути у виборчий процес іншої незалежної держави.
Із його слів незалежність – дуже важливий аргумент для кожної демократичної країни і він не хотів би, щоб будь-яку його відповідь використали під час виборів у іншій країні, щоб завдати нищівної поразки та отримати перемогу за будь-яку ціну. Пише Волинь 24.
У  світових ЗМІ з’явилась інформація про те, що офіційний Вашингтон вимагав у Президента Зеленського «провести два політично мотивовані розслідування, замасковані під антикорупційну діяльність», а в разі відмови погрожував припинити військову допомогу Україні. Повідомляє 12 канал.
До речі, делегація українських парламентарів з комітету з питань антикорупційної політики, серед яких і народний обранець від Волині Валерій Стернійчук, цими днями перебувала з візитом у США. Зустрічаючись із конгресменами, сенаторами, представниками американської бізнес-спільноти, народні обранці України неодноразово чули слова підтримки від своїх колег щодо позиції невтручання України та її Президента у перебіг виборів у Сполучених Штатах.
«Ми одностайні щодо підтримки позиції Президента, що правоохоронні органи не повинні втручатися у виборчий процес», – заявив на одній із зустрічей нардеп Валерій Стернійчук, вкотре підкресливши серйозність намірів України.

Народний депутат від Волині Валерій Стернійчук підтримав позицію президента Володимира Зеленського щодо невтручання України у перебіг виборів у Сполучених Штатах.

Стернійчук разом з колегами-парламентарями з комітету з питань антикорупційної політики цими днями перебував з візитом у США. Зустрічаючись із конгресменами, сенаторами, представниками американської бізнес-спільноти народні обранці України, неодноразово чули слова підтримки від своїх колег, щодо позиції невтручання України та її Президента у перебіг виборів у Сполучених Штатах.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!