19-річний Гусманов Владислав, мешканець Володимира-Волинського, 23-го вересня у Львові отримав важкі тілесні ушкодження і  знаходиться у глибокій комі. Сім’я потребує фінансової допомоги. Щоденно на лікування необхідно понад 3 тисячі гривень. Повідомляє Буг.

Стан юнака критичний, він знаходиться у львівській лікарні. У хлопця тріснутий череп, зламані ребра та пальці.

Владислав перебуває на штучній вентиляції легенів, має набряк мозку. Батьки підозрюють, що їхнього сина побили, обставини встановлюються.

Юнак, студент львівського університету, навчається на факультеті ІТ технологій, а також паралельно працює.

Батьки, Наталія Гусманова (Волошко) та Юрій Гусманов, благають про фінансову допомогу. Кожного дня на лікування необхідно більше 3000 гривень. Родина не має таких коштів. Окрім Владислава в сім’ї ще двоє діток 8-ми та 11-ти років.

Додатково: як вдалося дізнатися виданню “Володимирмедіа”, на лікування потрібні не тільки кошти від 3-8 тисяч гривень щоденно, які завдяки небайдужим людям, стали надходити, а  й ліки, яких важко дістати. Тому батьки будуть щиро вдячні, якщо допоможуть і з цією проблемою. Чого саме не вистачає, повідомлять згодом, наразі найнеобхідніше вдалося придбати і вони весь час знаходяться біля сина. Справою займається поліція.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!