“Гостинний фест” відбувся у селі Зимне. На свято з’їхались мешканці усієї Зимнівської громади. У рамках заходу відбувся концерт художньої самодіяльності дитячих колективів закладів освіти та позашкілля, а також закладів культури Зимнівської ОТГ, серед яких були й відомі співочі колективи “Одарочка” та “Молодички”.

Окрім того, свої вироби ручної роботи на ярмарку мали можливість представити відомі  у Володимирі-Волинському майстрині. Так, Тетяна Подзідзей презентувала ляльки-мотанки. Жінка розповідає, що почала займатися ними сім років тому.

-Моя донечка попросила виготовити подарунок для волонтерки з США, яка працювала у них у школі. Якраз по телевізору транслювалась передача, у якій показували і розповідали про ляльки, – говорить пані Тетяна. – Мене зацікавило, почала шукати у соцмережах майстер-класи, які навчали цієї майстерності. Результат сподобався, і у подальшому це стало моєю улюбленою справою, яка почала приносити невеличкий прибуток. Мої ляльки-мотанки почали замовляти в Італії, Португалії, США, Канаді, Іспані, Австрії… Хоча їх виготовлення, на перший погляд, – жіноча забава, та залюбки допомагає у ній мій чоловік. Тому сміливо можу сказати: це – наша спільна з ним справа.

Тетяна Повшук у декретній відпустці вирішила не гаяти часу дарма і почала випікати печиво. Жінка зізнається, у нагоді стала освіта кухаря-кондитера. Солодощі пече лише з натуральних продуктіві  презентує на різноманітних ярмарках, а також отримує чимало замовлень. Першими дегустаторами є її малеча, яка після куштування виносить “вердикт” маминим виробам.

Катерина Калиш вісім років робить прикраси для волосся. Здавалося, ніби маленька дрібничка, а користується популярністю не тільки у місті, а й за кордоном. Майстриня  отримує замовлення з Польщі, Італії. А розпочинала свою справу, перебуваючи у декретній відпустці по догляду за донечкою.

Частували на святі пловом, бограчем, шашликами, кавою, наливками та домашніми смаколиками. А черниці Успенського святогірського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря УПЦ пригощали гостей чаями та випічкою.

З Днем громади привітала селян настоятелька Успенського святогірського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря УПЦ єгуменія Стефана , яка побажала процвітання громаді, а також запросила усіх до святині помолитися перед образом Матінки Божої та скуштувати смачну монастирську випічку, яку вони представляють на святі.

Голова громади Вячеслав Католик розповів, що у цьому році вони переформатували День громади у “Гостинний фест”, – фестиваль для усіх громад.

-Маємо багато локацій, які відрізняються одна від одної креативністю та оригінальністю, починаючи з ранньої князівської доби та закінчуючи сьогоденням. Величезну допомогу в організації надали спонсори, які відгукнулись, і жоден не відмовив, – розповідає очільник ОТГ. – Керівник центру культури і дозвілля Людмила Оцалюк разом з Дмитром Тєрьохіним доклали чималих зусиль в організації свята, перетворивши його у “Гостинний фест” з цікавою та насиченою програмою.  Сьогодні маємо чудову нагоду відзначити сьогодні кращих працівників Зимнівської громади та подякувати їм за плідну працю. У свою чергу хочу сказати: разом ми робимо усе задля розвитку  ОТГ, і продовжуватимемо працювати далі.

ади

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!