Багаторазовий призер чемпіонатів України з дзюдо та самбо, а також з боротьби сумо, майстер спорту України, член збірної команди Волинської області Роман Горошкевич 29 вересня здобув чергову перемогу на Чемпіонаті Україні.  Про що вже писало видання.

Як бачимо, у невеличкому місті на кордоні, яке чомусь впало у сплячку, маючи досить непоганий потенціал для залучення інвесторів та розвитку молоді у різних напрямках, є люди, які прославляють його своїми професійними здобутками. Це й школярі, які виборюють призові місця на всеукраїнських та обласних олімпіадах, спортсмени, які стають чемпіонами, студенти, котрі представляють цікаві проєкти для розвитку міста, активні громадяни, які своїми прикладами та цікавими ідеями роблять  Володимир кращим. Все говорить про те, що нам є ким пишатися і куди рухатись.

       Керівник меблевого підприємства “Гербор Холдинг” Олег Борбелюк: “Завжди підтримував спорт і продовжую це робити, і поважаю людей, які не тільки займаються ним, а й залучають до нього інших. Романа знаю як наполегливого і цілеспрямованого фахівця, а ще як патріота, який живе й працює у рідному місті. Ми маємо цінувати таких людей і робити все можливе, щоб вони й надалі займалися улюбленою справою та приносили користь місту”.

З перемогою Романа Горошкевича вітають депутат міськради Максим Клим’юк: “Вважаю Романа прекрасним тренером і хорошим наставником для молоді. Хочу побажати йому подальших спортивних здобутків та перемог на Олімпі слави. Завдяки таким як він, у нашому місті зростатимуть майбутні чемпіони, які прославятимуть його не тільки в Україні, а й поза її межами”.

Голова Володимир-Волинської міськрайонної спілки воїнів-афганців, однопартієць Романа Горошкевича Адам Омельчук: “Дуже добре, що у місті є молодь, яка не поспішає виїхати за кордон, а намагається не тільки сама розвиватись, а й робить усе можливе задля розвитку інших. Роман – є прикладом цьому”.

 

Голова ОСББ “Добра оселя” та “Затишок” Дмитро Юзвенко: “Це не перша перемога Романа, впевнений – не остання. Радує, що завдяки йому у Володимирі розвивається такий вид спорту, який самбо, який дозволяє захистити себе та оточуючих. Окрім того, він дбає й про інші його напрямки. Нагадаю, Роман брав участь у конкурсі проєктів бюджету участі, як автор, який хотів облаштувати скей-парк. Хочу побажати йому  професійного зросту та вихованців, які б радували новими перемогами”.

Політик, брат Романа Павло Горошкевич: “Завжди радів кожній перемозі брата, яка давалась у нелегких тренуваннях та боротьбі. Поважаю його за цілеспрямованість, за те, що ніколи не опускає рук і вперто йде до своєї мети”.

Депутат міськради Руслан Мороз: “Роман – справжній боєць не тільки на спортивному рингу, а й активний громадянин свого міста. Адже вболіває за нього не на словах, а на ділі. Будучи депутатом міськради, докладає зусиль задля покращення  умов проживання жителів вулиці, які його його обрали. У свою чергу, хочу привітати його з перемогою на Чемпіонаті України і побажати не зупинятися на досягнутому, а й йти лише уперед”.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!