3-го жовтня у культурно-мистецькому центрі Володимира-Волинського відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти. Йдеться на сайті міськради. 

Стало доброю традицією, що напередодні професійного свята в приміщенні КМЦ збирається освітянська еліта Володимира. Так і сьогодні педагоги усіх навчальних закладів міста прийшли на урочистості, під час яких кращі із них отримали квіти, нагороди і щиру вдячність за жертовну роботу та результати нелегкої праці.

Вже на початку заходу юне покоління змогло достукатись до сердець дорослих, зачитавши дитячі листи з  регіонів України, де триває війна – ці рядки не лишили байдужими нікого, хто перебував у залі. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих українських Героїв.

Після спогадів про події на Сході країни розпочалася офіційна частина. З професійним святом освітян привітали перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Вячеслав Петрук.

Кращих учителів відзначено подяками, грамотами, а переможців конкурсу “Успішний педагог” –  сертифікатами на отримання грошової винагороди. Подарунком для усіх присутніх став святковий концерт.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!