Є в нашому житті свята, які торкаються кожного з нас. На початку жовтня відзначається одне з таких свят – День людей похилого віку. Воно стало традиційним для мешканців стаціонарного відділення постійного проживання одиноких і непрацездатних  громадян територіального центру міста Володимира-Волинського.

Коли життя іде на схил, а хвороби діймають та не дають спокою, найпростіші радощі стають для його мешканців найдорожчими.

4 жовтня з нагоди цієї дати до стаціонарного відділення  завітали депутати Володимир-Волинської міської ради Максим Клим’юк, Сергій Барщевський та загін «Волонтер» учнів 2-А класу гімназії імені О. Цинкаловського разом зі своїми керівниками  Оленою Жуйводою та Наталією Димитрюк.

Насамперед винуватців свята привітали  депутати, котрі   побажали  міцного здоров’я, довголіття та радощів від кожного прожитого дня.

«Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.   Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити, при цьому зберегти непохитну віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, чуйне ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра, мирного неба і віри в краще майбутнє!» – звернувся до присутніх депутат Максим Клим’юк.

«Нехай завжди горить у вас палкий вогонь до життя. Прийміть слова глибокої вдячності за  те, що зроблено вами заради майбутнього покоління,  заради збереження миру. Піклування про людей похилого віку – справа усього суспільства. Адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю», – доповнив свого колегу депутат Сергій Барщевський.

Для кожного мешканця стаціонарного відділення Максим Сергійович презентував   букети-смаколики,  виготовлені руками мамів гімназистів Оксани Шустовської  та Олени Терек. Окрім того, депутат подарував кожному  індивідуальні подарункові набори та влаштував солодкий стіл.

Свято пройшло у теплій щирій атмосфері. На завершення зустрічі діти представили вітальну концертна програму.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!