Сьогодні освітяни усієї України відзначають професійне свято  – День вчителя. Це люди, які дають дорогу у майбутнє кожному із нас, надихають на успіх та є провідниками у світ різноманітних професій. Видання “Володимирмедіа” щиро вітає усіх вас, дорогі вчителі загальноосвітніх шкіл №1, 2, 3, 4, 5, Володимир-Волинського ліцею “Центр освіти”, вищого професійного училища, педагогічного коледжу ім. А. Кримського, агротехнічного коледжу, дитячої музичної та художньої шкіл, із цим прекрасним днем та бажає витримки, міцного здоров’я, здійснення усіх мрії, вдячних учнів, та мирного неба на головою.

Керівник ТЗоВ “Гербор-Холдингг” Олег Борбелюк: Вітаю зі Всесвітнім днем вчителя, зичу впевненості, витримки, міцного здоров’я. Ми вдячні вам за те, що допомагаєте нам еволіціонувати. Нехай ваша любов до своєї роботи, буде без меж,  учні слухняними та спроможними на великі перемоги. Нехай серце зустрічає кожен день з доброю надією, а душа познає смак щастя.

Депутат міськради Максим Клим’юк: кожен проведений вами урок – це маленьке життя, пізнавальне та цікаве, яке проходить на одному диханні. Уцей  осінній день бажаю нових звершень на педагогічної вершині, нехай вас цінують учні та керівництво.

Чемпіон України з самбо Роман Горршкевич: цей радісний день є особливим, адже сьогодні вітаємо тих, хто протягом доброго багатьтох років  щодня присутній у нашому житті. Це – наші дорогі вчителі. Зичу вам вам добра і щастя, благополуччя і терпіння, міцного здоров’я і нервів! З нами буває непросто, але ми завжди будемо пам’ятати тих, хто зумів відкрити для нас чарівний світ науки.

Засновник ВПЦ “3 полк” Руслан Бормовий: вітаю з Днем вчителя! Бажаю з кожним своїм уроком дарувати учням міцні знання, веселі мрії, а своєму серцю – радість  Душевного вам спокою, світлої надії, домашнього затишку та добробуту.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!