Ресторан азербайджанської кухні “1001 ніч”, власником якого є уродженець сонячного Баку Фарід Хейдарли,  відкрився у Володимирі. Видання “Володимирмедіа” вже писало про цього іноземця, який розпочав гастрономічну справу у шахтарському містечку Нововолинськ, відкривши там невеличке кафе, у якому готував кебаб. Згодом подібний заклад з’явився у нашому місті, яке настільки привабило Фаріда, що вирішив переїхати сюди разом з дружиною і маленькою донечкою. Зізнається, закохався у Володимир-Волинський, і ці почуття надихнули на відкриття ресторану з національною кухнею.

-Непросто було знайти приміщення, над цим працював рік, а коли питання вирішилось, розпочав ремонт, – розповідає Фарід.  – Ідея  дизайну є моєю, а ось  допомогли втілити її Володимир Войко та  Катерина Ковальчук. На стінах – картини зі східним мотивом, на яких зображені прекрасні краєвиди та герої східних казок.  Готувати страви запросив земляків. Бо ніхто так не приготує азербайджанську кухню, як самі азербайджанці. У цьому кожен матиме змогу переконатися, завітавши до нас.

Фарід говорить, в Україні легко вдалося адаптуватися, за ці п’ять років, які живе тут, чужим себе не вважає. У нього з’явилася сім’я, друзі, знайомі, які допомагають у вирішенні деяких питань. А ще він настільки любить справу, якою займається, що готовий працювати з ранку до… ранку. У багатьох випадках так і трапляється. Його підтримує кохана дружина Валентина, і доводить це не тільки  на словах, а й на ділі. Так, на фестивалі “Княжий” їх можна було бачити разом за приготуванням страв,  у ресторані вона теж допомагала чоловікові. На відкриття приїхали мама з сестрою Фаріда, щоб підтримати сина і брата та порадіти за його успіх. Для них важливо – знати, що у нього все гаразд.

Пригощали  гостей бринзою, овочами, запеченими на грилі, пловом з курагою та м’ясом, салатом з овочів, бринзи та оливок, голубцями по-азербайджанськи (келем долмаси), шашликами, бараниною, червоним вином та чачею, чаєм зі східними солодощами. Фарід говорить, меню різноманітне, тому відвідувачам буде чим поласувати. А ще їхній заклад готуватиме піцу за східним  рецептом.

У ресторані дві зали, одна з яких – кальянна. Для гостей цього вечора танцювала переможниця Чемпіонату України зі східних танців Анжеліка Арутюнян. Чарівні мелодії лунали у виконанні Сергія Лященка (дудук) та Рафаеля Касімова (скрипка).

Ресторан “1001 ніч” чекає на поціновувачів смачної азербайджанської кухні, яку готуватимуть для вас справжні азербайджанці. Приходьте, не пошкодуєте.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!