Написи “Подивись”, “Візьміть дитину за руку” та інші, що містять попереджувальні заклики до пішоходів дотримуватись правил дорожнього руху, наносили трафаретами біля навчальних закладів міста у рамках акції “Безпечний пішохід”. Одним з ініціаторів її є депутат  міськради Максим Клим’юк, який зумів зібрати команду однодумців, серед яких: депутат Роман Горошкевич, керівник ВПЦ “3 полк” Руслан Бормовий, представник ЗЕкоманди 19 округу Павло Горошкевич , які разом з  інспекторами управління патрульної поліції  Романом Ткачуком, Марієою Устіною та Ольгою Шмігель залучили дітей до проведення заходу, що має на меті вчергове наголосити школярам: дорога – не місце для бігу та забав,  і потребує особливої уваги.

Розпочали акцію зі школи №2. Діти саме поверталися додому з уроків і з задовленням долучилися до її проведення. Варто зазначити, поліцейські були змушені робити зауваження деяким з них, оскільки попри наявність пішоходних переходів, ті намагалися перейти дорогу, у недозволеному місці, наражаючи себе на небезпеку. Не відставали від них і дорослі, котрі робили це у навушниках, і не чули, як правоохоронці робили їм зауваження.

Прикро, що деякі ділянки на тротуарах,  розташовані біля “зебри”, знаходяться у незадовільному стані. Може тому дітвора оминає їх? Це стосується вулиць Незалежності, на якій влітку латали дорогу, та Сагайдачного, де бордюри взагалі у деяких місцях “вирвані з м’ясом”. Напевно владці цими шляхами не їздять і не бачать цього бедламу. Або не хочуть бачити.

Акція тривала недовго. Та дітям вона дуже сподобалася. Адже не тільки власноруч мали можливість намалювати попереджувальні знаки, а й дізналися від поліцейських про важливість дотримання правил дорожнього руху.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!