8-го жовтня на території Володимир-Волинського об’єднаного районного військового комісаріату  відбулись урочисті проводи призовників на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Про це йдеться на сайті міськради.

У Володимир-Волинському ОРВК зібрались батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни. На строкову службу урочисто провели  11 юнаків, серед яких 5 – мешканці міста Володимира-Волинського, 6 – Володимир-Волинського району.

До урочистих проводів в армію долучилися представники міської ради. Поздоровив та вручив подарунки призовникам перший заступник очільника міста Ярослав Матвійчук. Також зі словами привітань та добрих настанов звернувся до майбутніх військовослужбовців виконувач обов’язків військового комісара Володимир-Волинського ОРВКВіктор Зелінський, наголосивши, що це важливий крок хлопців до самостійного, дорослого життя. Вручивши юнакам військові квитки, він побажав з честю виконати почесний обов’язок громадянина України.

За традицією на мирну військову службу призовників благословив настоятель Свято-Вознесенської церкви у місті Устилуг Юрій Здебський та разом з усіма помолився за їх щасливу військову службу і повернення додому. Священнослужитель вручив хлопцям іконки й окропив освяченою водою.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!