Нещодавно видання «Володимир Медіа» висвітлювало проблему неналежного стану зупинок  міського транспорту у Володимирі-Волинському. Однак, як виявилося, це ніщо порівняно з благоустроєм зупинки у селищі цукрового заводу. Задня стінка обдерта,   грибок поступово нищить мозаїчних князів, дах протікає. Лавки відсутні. Як і вбиральня. Цементна підлога залита фекаліями.   Кругом зарослі кропиви, які не скошуються роками.

Проблему благоустрою  селища цукрового заводу  неодноразово підіймають перед міським головою Петром Саганюком  та його заступниками  депутати Володимир-Волинської міської ради Василь Сусік і Роман Горошкевич. Мало того, що там немає ні амбулаторії, ні аптеки, ні поштового відділення, відсутня елементарна інфраструктура. Постало гостро питання з вбиральнею біля кінцевої  міської зупинки.

«Встановлення біотуалету  біля зупинки запропонували  водії маршруток.  Неодноразово побували  на усному прийомі у першого  заступника міського голови Ярослава Матвійчука і начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктора Фіщука. Зверталися  до приймальні народного депутата України Ігоря Гузя. Їм усі обіцяли вирішити питання позитивно. Але далі слів справа не рухалася. Я особисто  звертався до міського голови Петра Саганюка, котрий в розмові обнадіяв та запевнив, що дана проблема найближчим часом вирішиться.  Однак минали місяці, а проблема не зникала.  Звернувся  до першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, котрий у розмові зазначив, що біотуалет встановлять при умові, що водії самі прибиратимуть там», – розповідає  депутат Володимир-Волинської міської ради Василь Сусік. – Невже така відповідь гідна влади, яка  вважає  місто  безпечним  та комфортним для людей?  Хоча на мою думку, до комфорту нам ще далеко.

Проте  вершиною,  ба – більше  –  шедевром безсилля міських чиновників  стала відповідь депутату Василю Михайловичу на його письмове звернення:  «виконавчий комітет міської ради як «Замовник» перебуває з перевізниками в договірних відносинах, де у свою чергу п.2.2.9 передбачено, що саме перевізник забезпечує умови праці та відпочинку персоналу найманих працівників згідно з вимогами законодавства».

Це як тоді розуміти Вас, Ярославе Анатолійовичу: питання благоустрою міської зупинки повинне лягти на плечі перевізників? А може ще їм у перервах між рухом косити бур’яни, виносити сміття та прибирати?

Як наголосив у розмові Василь Михайлович, найпростіший біотуалет коштує від 6-ти до 10-ти тисяч гривень. Для 15-20-ти мільйонів коштів міського бюджету, які знаходяться  на депозитах, це практично крапля у морі.  Зважаючи на подібне безчинство,  депутати Василь Сусік та Роман Горошкевич на  наступній сесії рекомендуватимуть  міському голові покарати за бездіяльність  посадових осіб –  першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктора Фіщука та директора КП «Полігон» Олександра Козичка, на утриманні комунального підприємства якого перебувають міські зупинки.

Під час розмови вдалося поспілкуватися з одним із водіїв, котрий очікував графік відправки. Як наголосив  у розмові, водії готові підвозити безкоштовно прибиральників  до зупинки цукрового заводу. А ось влада, на думку депутатів, не готова або не хоче, або просто не спроможна подбати про найпростіше –  встановити вбиральню.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!