Фермерське господарство “Євгена Шелепіни” потрапило до книги рекордів України. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук Сингента Україна.
    Провідна агрокомпанія “Сингента”  допомагає покращити глобальну продовольчу безпеку, надаючи мільйонам фермерів можливість ефективніше використовувати наявні в них ресурси.
Завдяки  досвідченим селекціонерам і науковцям пропонує аграріям у всьому світі краще насіння, засоби захисту рослин та передові агротехнології, дотримуючись найвищих стандартів у виробництві і бізнес-етиці, базованих на принципах прозорості, справедливості і сумлінності.
   Представники Національного реєстру рекордів з відповідним сертифікатом 11 жовтня завітали до Володимира-Волинського, а саме на поля ФГ «Євгена Шелепіни», що у селі  Заріччя,  де був встановлений рекорд України «Найбільший урожай гібрида кукурудзи, зібраний з одного гектара». Результати врожайності вразили всіх присутніх агрономів і навіть працівників компанії «Сингента» — 19 075 кілограмів  кукурудзи зібрано з одного гектара поля за вологості 26 %. 
  “Вдячні ФГ «Євгена Шелепіни» за можливість організувати посіви наших гібридів на теренах Волині, а особливо головному агрономові господарства Смику Петрові Адамовичу. Саме завдяки його клопіткій багаторічній праці вдалося досягти таких високих показників урожаю”, – йдеться на сторінці компанії.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!