П’ять квартир у п’ятиповерховому будинку по вулиці Поліської Січі, 7, де є малі діти, залишились без водопостачання. Про це написала мешканка багатоповерхівки Анна Журавльова.

Жінка розповідає, у підвалі прорвало трубу, яка до речі геть проржавіла, і яку давно потребувала заміни, але чомусь цим ніхто не цікавився. Люди викликали майстрів з управляючої житлової компанії, з якою підписані договори Під час ремонту, зі слів пані Анни, ті пошкодили трубу сусідки, що на другому поверсі. Ситуацію було б простіше виправити, якби сама сусідка була вдома. Але її вже чотири місяці ніхто не бачив.

Жителі звернулися до поліції,  їм порадили написати заяву, що вони й зробили. Та поки правоохоронці шукатимуть жінку, п’ять квартир залишатимуться без водопостачання. Пожежники теж немають права відкривати квартиру, кажуть, немає на те причин. Якби пожежа була була, тоді інша справа. У міській раді розводять руками.

Люди в розпачі і не знають, що робити. Мало того, що така ситуація склалася з вини майстрів компанії, то тепер вони змушені шукати шляхи роз’язання проблеми. Це при тому, що заборгованності за послуги УЖК немає. Хто повинен відповідати за це? І скільки ще часу змушені сидіти без води?

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!