У Володимирі-Волинському ремонт вулиць та доріг іноді доходить до фанатизму. То три рази асфальт здирають, бо не витримується технологія його вкладання, то навпаки – в дощ асфальтують.
Яку саме технологію використали під час капітального ремонту вулиці Пилипа Орлика, самі за себе говорять світлини. Латка на латці, хоча за документами там триває капітальний ремонт ще з 2015 року.
Стартували з ремонту заїзду з вулиці Об’їзної на вулицю Пилипа Орлика, на що з міського бюджету витрачено 984 189 гривень. Мало не мільйон. У 2016 році капітальний ремонт вулиці продовжили. На все про все з міського бюджету виділено та освоєно  мільйон 315 тисяч 750 гривень. Далі об’єкт законсервували. Це підтверджує відповідь виконкому Володимир-Волинської міської ради.
Однак, як виявилося, вулиця й досі перебуває у стадії капітального ремонту. Бо, судячи з відповіді Волинської ОДА, «у 2019 році відповідно до розпису бюджету міста за 2019 рік об’єкт «Капітальний ремонт вулиці Пилипа Орлика від ПК0+00 до ПК1-98 (від ж/б 10 до ж/б 20)» включено до переліку інвестиційних проектів, які реалузуються коштами бюджету розвитку імста Володимира-Волинського».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!