Для українців немає альтернативи по вирівнюванню цін на електроенергію. Таку заяву озвучив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Валерій Тарасюк. Ні в середньостроковій, ні в довгостроковій перспективі здешевшання для населення і підприємців не буде. Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова”. Повідомляє znaj.ua.

“У нас зарплати не будуть європейськими, якщо ми не побудуємо ринок, якщо не переможемо перехресне субсидування і можна довести це на простому прикладі”, – сказав Тарасюк.

Керівник Національної комісії впевнений, що існування різного тарифу на електроенергію для населення та бізнесу є “раковою пухлиною для української економіки”.

“Це самообман, що ми платимо найнижчий тариф на електроенергію. Ми його платимо в ціні товару: ми платимо низький тариф, за нас його сплачує хлібозавод, закладає ціну на хліб, ми купуємо хліб за завищеною ціною, а хлібозавод ще і втрачає конкурентоспроможність – і це ланцюгова реакція”, – додав Тарасюк.

За словами Тарасюка, іншого шляху, ніж вирівняти ціни для населення та для промисловості у довгостроковій і навіть у середньостроковій перспективі в Україні не існує.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!