Руслана БОРМОВОГО знають у Володимирі-Волинському як засновника ВПЦ “3 полк”. Однак віднедавна він вирішив розширити поле діяльності і відкрив “Заправку без бензину”. Видання вирішило “заправитись” у новому закладі, а зоодно й дізнатися у власника, що спонукало його до відкриття? Чим відрізяється нове кафе від інших та інше.

– Ідея відкрити свою кав’ярню виникла після того як побував у Парижі, Відні, Будапешті, а до того відвідав Салоніки. Захотілось зробити, щось типу такого свіжого та маленького європейського формату і у Володимирі-Волинському, – розповідає Руслан. – Сам факт відкриття зважував, адже це все таки відповідальність за результат. Але як вчу своїх курсантів-рейнджерів: не шукайте 99 причин, щоб зійти з дороги, найдіть одну, щоб рухатись далі. І це дало своє.

Починав з пошуку приміщення, постачальників кави,  дизайнера меблів і багато іншого. Логотип зробив мій друг Олександр Нєфєдьєв, багато концептуальних брендових «речей» наші володимирські хлопці із рекламної агенції «Стиль-С». Ну а вже назва і внутрішнє наповнення –   моя робота, там і плакати, і номерні знаки, моделі автомобілів тощо. Відповідно все робилось якнайкраще і з цікавинкою, яка б тішила наших кавоманів.

Концепція та назва кав’ярні змінювалась два рази, зупинився на COFFEEMOTORS, – продовжує ділитися Руслан Бормовий. – Адже як корабель назвеш так він і вийде в «плавання». Тематика в нас авто-мото, все зроблено під цей стиль, адже дану тему люблять як хлопці так і дівчата, діти та підлітки, військові і цивільні, байкери та водії юудь-якого автотранспорту. Тому і кав’ярня абсолютно для усіх, хто любить каву, смачну випічку і легкий перекус, так  і авто-мото тематику.

Окрім того, що бачив і знайомився з роботою кав’ярень у різних містах та столицях Європи, проходив курси і тут, в Україні, в професіоналів цієї справи. Адже затемперувати кавову «таблетку» в холдер, а потім вставити це в групу в кавомашині, і от вам кава, –  це ще не справжнє кавоваріння. Тут потрібні знання та розуміння нюансів та деяких аспектів. Я, як і моя команда, вчимось та покращуємо свої навички в цій справі, щоб смак кавових напоїв був завжди на висоті.

Щодо конкуренції, вважаю, що всі «по своєму», але роблять спільну справу, хоч і різними методами – розвивають кавову культуру нашого міста. Скажу за наш формат, який називається ще й «заправка без бензину» COFFEEMOTORS. У приміщенні тепло та затишно, велике вікно біля якого можна присісти і комфортно навіть взимку, чи коли на вулиці дощ, випити каву, скуштувати роліні чи еклер, наприклад.  Є телевізор, на якому транслюються авто-мото гонки, автоприколи, тематичні відеокліпи, заїзди “Formula 1” чи “MotoGP” та багато іншого цікавого.

Окрім того, в нас, наприклад, еко-стаканчики, які дозволяють зберегти реальний смак кави, без сторонніх смакових примішок, так само як і її запах залишається «чистим». Так, вони дорожчі, але дають можливість смакувати справжню каву. На свій смак можна взяти стіки з цукром, чи шоколад з корицею, наприклад, до кави. Різні сиропи, які додають деяким напоям на основі еспресо  дуже цікавих і незвичних смаків. Кава в нас – це купаж арабіки і робусти, це класний аромат і наявність кофеїну. Для найменших наших відвідувачів є какао, гарячий шоколад, у процесі ще один класний напій.

Також є у вільному користуванні антисептик завдяки якому можна освіжити руки від різних мікробів. Випічка або перекуси в нас завжди свіжі, щось додаємо, щось віднімаємо з асортименту, завжди цікавимось думкою відвідувачів.

Як зазначалось, можна присісти в кав’ярні послухати музику, або переглянути цікаві відео, разом з тим затишно і спокійно відпочити, навіть коли на вулиці погана погода.

Працюємо ми з 08:00 до 20:00, що дозволяє і тим хто на роботу і після роботи скуштувати щось смачненьке на «заправці без бензину» по вулиці Ковельській 132/1 (біля Нова Пошта склад 2 і Вопак).

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!