Волинські депутати звернулися до прокуратури і поліції, аби ті знайшли і покарали винних у вивезенні піску зі Світязю. Про це повідомляє “Конкурент” з посиланням на пресслужбу Волинської обласної ради. 

До депутатів облради звернулися представники громадськості і депутати Шацького району. Згідно з інформацією, добування піску зі Світязю було організоване керівництвом пансіонату “Шацькі озера” та ПрАТ “Волиньтурист”. Зокрема, було вивезено 30 “КамАЗів” піску на потреби будівництва, яке ведеться на території пансіонату “Шацькі озера”, – йдеться у повідомленні.

“Такі свавільні дії призвели до зміни структури та конфігурації берегової лінії озера. Нагадуємо, що це зона регульованої рекреації природного парку, в якій здійснювати подібні роботи категорично заборонено. Такі дії є порушенням цілої низки статей Кодексів України. Зокрема, Кримінального, Водного, про Надра, про Адміністративні порушення”, – зазначили в облраді.

Відтак депутати спрямували звернення тимчасовому виконувачу обов’язків прокурора Волинської області Ігорю Цюприку та начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області Петру Шпизі. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!