Володимир-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” запрошує жителів міста відвідати басейн. Вікова категорія впливає на плату за відвідування: для дорослих 100 гривень (вісім відвідувань); для дітей віком від 10 до 18 років 60 гривень (вісім відвідувань) та для дітей  до 10 років відвідування  басейну безкоштовно за умови  супроводу батьків.

Звільняються від оплати за відвідування басейну: діти з сімей, батьки яких були призвані на військову службу під час мобілізації або є учасниками антитерористичної операції; учасники бойових дій (за наявності підтверджуючих документів) та діти з багатодітних і малозабезпечених сімей.

Безкоштовно відвідують басейн діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю та інваліди І групи, діти з сімей, батьки яких загинули або поранені під час АТО, учні загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих шкіл при проведенні оздоровлення згідно плану управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому, спортсмени, призери обласних та Всеукраїнських змагань, які представляли на цих змаганнях місто Володимир-Волинський.

Для того, щоб почати відвідування плавального басейну, необхідно надати медичну довідку від  дерматолога і терапевта (для дітей – педіатра).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!