До редакції «ВолодимирМедіа» звернулися підприємці Володимира-Волинського, котрі займаються вантажними перевезеннями великотоннажними автомобілями, про попередження влади України щодо проведення акції протесту проти заниження тарифів на вантажні перевезення, які диктують дві логістичні фірми-посередники: Харківська «ЛАРДІ» та Дніпровська «ДЕЛЛА».
Суть їх звернення полягає у тому, що останнім часом вищезгадані фірми, які виступають посередниками між перевізниками та виробниками продукції, власниками товарів, без обгрунтованих пояснень та завчасного попередження знижують тарифи на перевезення, ставлячи перевізників мало того, що в незручне положення, а й завдаючи прямих збитків.
Як зазначає у розмові одна із місцевих перевізників пані Людмила, диктовані тарифи на перевезення не покривають затрат: пальне, амортизації, ремонт, запасні частини та зарплату водіїв. З’явилася в державі нездорова конкуренція, котра заганяє вантажних перевізників у глухий кут, тим самим змушуючи їх поступово згортати свій бізнес. А це тисячі осіб, які з часом можуть залишитися без засобів на існування або ж перейти у тінь.
Проте саме завдяки підприємцям у сфері вантажних перевезень вчасно доставляються усі товари, продукти, медикаменти до торгової мережі. Тому навіть денна акція протесту у Києві, може повністю паралізувати не лише бізнес, а й життя мешканців столиці.
Підприємці попередили: 11 листопада 2019 року з 10-ї ранку оголошується всеукраїнська акція протесту. Мета: забезпечення здорової конкуренції на ринку вантажних перевезень та встановлення на рівні держави законодавчо-затверджених тарифів, які даватимуть змогу вільно працювати на ринку вантажних перевезень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!