З нагоди всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 8 листопада у Володимир-Волинському культурно-мистецькому центрі актори театру «Різнобарв’я» зіграли фрагменти вистав за творами українських письменників.

Захід був проведений за підтримки міського депутата міської ради Максима Клим’юка.

Актори виступили перед учнями та педагогами ЗОШ №1. Юні глядачі познайомились з персонажами української літератури, які ожили завдяки чудовій акторській грі місцевого театру.

Без перебільшення, саме представники галузі культури несуть в наше життя натхнення та радість, роблять його яскравішим та багатшим.

“Ви – люди мистецтва є фундаментом української нації. Ви передаєте молодому поколінню розуміння того, що духовні цінності значно важливіші за матеріальні. З часом і дехто з глядачів, які сьогодні насолоджувались грою акторів театру приєднаються до Вашого чудового колективу. Впевнений, що об’єднаними зусиллями ми побудуємо суспільство високої культури, духовності, моралі, освіченості, будемо успішно розвивати наше культурне розмаїття.” – привітав Максим Клим’юк акторів театру «Різнобарв’я» та її керівника Ларису Половньову.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!