Реальні сотні тисяч бюджетних коштів на віртуальний «Готський шлях»
01.07.2022 | СтаттіПереглядів: 50
Здається, влада Володимира не може справитися існуючими кадрами, позаяк оголосила тендер на послуги проектного менеджера у сфері спільного управління проектом, очікувана вартість якого становить 112 628,16 гривень.
В описовій частині вказано: послуги проектного менеджера у сфері спільного управління проектом “Готський шлях: спільна історична реконструкція та віртуальна подорож в минуле” в межах програми “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”.
У Додаток №2 Технічні та якісні вимоги.docx, зазначено, що «метою проекту є вдосконалення інформаційної та матеріальної бази Володимир – Волинського історичного музею, зокрема: розробка веб-сайту, створення макету поселення готів, придбання тач-панелі, створення фільму про готів, їх культуру та побут, виготовлення 3д макетів та ін., та проведення міжнародної конференції по темі поселень готів на території Західної Європи».
Подання пропозицій до 16 години дня 08 липня нинішнього року. Хто стане переможцем – інформацію подамо згодом. Але нині не про це.
Перш за все строки програми “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” вже давно вийшли за календарні рамки, тобто, надворі 2022 рік. А якщо вносили зміни, варто це зазначити. Зважаючи на сьогодення, Білорусь вже давно не вписується у перелік партнерів. Щодо польської сторони проекту, варто було все ж таки переглянути основні пункти даного документу. Одним словом, ця програма себе віджила ще два роки тому. Або, можливо, володимирська влада на чолі з Пальонкоювчергове вирішила громаду міста пошити в дурні?
Далі – більше. У минулому році міський голова Ігор Пальонка не встигав підписувати оголошення про конкурси на заміщення вакантних посад. У тому числі на проектних менеджерів для реалізації проекту «Готський шлях». Про це видання «Володимир Медіа» описувало у публікації Біржа праці немає стільки вакансій, як Володимир-Волинська міська рада
У цей проект відібрано кращих людей міста на посадипроєктного менеджера для реалізації проєкту «Готський шлях: спільна історична реконструкція та віртуальна подорож в минуле» та наукового консультанта. Тобто, два фахівця працюють над реалізацією незрозумілого для більшості жителів Володимира-Волинського проєкту на зарплаті платників податків міста.
Чому немає жодної інформації про їх діяльність? Чим займаються двоє працівників з рівнем освіти магістра та конкурсними вимогами про знання трьох мов, щоб сьогодні оголошувати конкурс на послуги проектного менеджера у сфері спільного управління проектом, який для багатьох є далеким та не представляє величезної цінності ? Невже макети та конференція, де вестимуть розмову про поселення готів, є вкрай важливим саме тепер?
На крайньому брифінгу з журналістами на запитання по проекту Готський шлях міський голова відповів наступним чином: «реалізацією цього проєкту «Готський шлях» займається відділ міжнародної діяльності та туризму. Проєкт спрямований на популяризацію місцевої історії та культури. Саме в рамках проєкту днями працівники міськвиконкому планують здійснити робочу поїздку у польське місто Масломенча, що у гміні Грубешів».
І чомусь жодним словом не пояснив, навіщо шукати проектного менеджера у сфері спільного управління проектом, очікувана вартість послуг якого становить 112 628,16 гривень, якщо є два висококласних спеціаліста та цілий відділ міжнародної діяльності та туризму.
Більше того, працівники цілого міськвиконкому вирушать до Польщі в рамках проекту віртуального шляху готів знову ж таки за кошти платників податків міста!!!!
Ми не робитимемо висновків. Просто дамо кожному читачеві зробити свої. І замислитися над тим, чи варто викидати під час війни майже 113 тисяч гривень на віртуальний Готський шлях, про якого мало хто знає і про реалізацію якого ніхто й надалі не знатиме? І про яке вдосконалення інформаційної та матеріальної бази Володимир – Волинського історичного музею ведеться мова у поясненні до тендеру, коли тільки його зовнішній вигляд не приваблює корінного мешканця?